w kategorii Klub golfowy, Ogólne
To oczywiste, że pierwsza runda na dużym polu golfowym to spore przeżycie dla początkującego golfisty. Reguły, etykieta, utrzymanie tempa, szanowanie pola… To wszystko może stresować i odbierać przyjemność temu unikalnemu w życiu każdego golfisty wydarzeniu.

Dlatego wszystkich zdobywców Zielonej Karty oraz tych, którzy dopiero się szkolą zapraszamy 1 października, w sobotę na pierwszą rundę na pełnowymiarowym polu w Przytok Golf & Resort.

Zapraszamy na rundę szczególną, bo z opiekunem.

Każda czteroosobowa grupa, czyli flight przejdzie wraz z opiekunem wszystkie sześć dołków.

Dowiecie się jak najefektywniej grać, gdzie czekają pułapki a gdzie jest premia za ryzykowne zagranie. Wszystko po to, aby gra na polu to była maksymalna przyjemność i minimalny stres. Zapisywać się można w recepcji klubu.

rezerwacja tee time:

10:00 ( max 4 osoby)
11:00 ( max 4 osoby)
12:00 ( max 4 osoby)
13:00 ( max 4 osoby)
Opłata za Green Fee ( runda golfa) to 60 zł.
Szczegółowe informacje w recepcji klubu tel: 570 021 530 lub info@przytokgolfresort.pl

 

Pole golfowe

Tutaj rozgrywasz prawdziwą rundę golfa, na dużym obiekcie z prawdziwymi (nie treningowymi) dołkami (pełnowymiarowe pole ma 18 dołków). W Przytok Golf & Resort na ten moment 6. Rundę możesz rozegrać również na małym polu gdzie dołków jest mniej i są krótsze (nazywane akademią golfa, pitch&putt lub polem par 3). Na pełnowymiarowych polach dołki są różnej długości. Każdy dołek ma normę uderzeń (PAR) w zależności od dystansu, jaki musimy pokonać gracz swoja piłką (3, 4 lub 5 strzałów) – jest to norma dla zawodowca, więc tyle uderzeń na dołku dla amatora jest doskonałym wynikiem. Oprócz tego każdy dołek ma swój stopień trudności – handicap 1 oznacza najtrudniejszy dołek na polu, handicap 18 najłatwiejszy. Jedna z zasad gry w golfa mówi o tym, że słabsi golfiści otrzymują dodatkowe uderzenia w zależności od ich umiejętności (HANDICAP GRACZA).