w kategorii Ogólne

Szanowni Golfiści,

chcielibyśmy Was zaprosić do udziału w Polsko – Niemieckim Spotkaniu Golfowym, które odbędzie się 8-9 września. Na naszym polu Przytok Golf & Resort będziemy gościć reprezentację z pola golfowego Lausitzer Golfclub e. V. z oddalonego o niecałe 100 km miasta partnerskiego Cottbus.

Celem projektu „ Polsko – Niemieckie Spotkanie Golfowe” jest zbudowanie szeroko pojętych relacji międzyludzkich oraz międzysąsiedzkich poprzez sportową rywalizację oraz wspólne spędzanie czasu podczas gry w golfa.

Termin naszego spotkania nie jest przypadkowy, ponieważ idealnie wpisuje się obchody święta wina – Winobranie w Zielonej Górze, poprzez co będzie idealnym dopełnieniem tego wydarzenia.

Nasze spotkanie będzie miało zarówno charakter indywidualny jak i drużynowy. Na dzień turniejowy przygotowujemy dla Was drodzy reprezentanci okolicznościowe koszulki, mamy nadzieje, że będą Wam się podobać i wspólnie ubierzecie je na turniej.

Nasze Polsko – Niemieckie Spotkanie golfowe będzie pierwszym przystankiem we wspólnej międzynarodowej rywalizacji golfowe, ponieważ już 5-6 października nasi przyjaciele z Lausitzer Golfclub e. V. zapraszają nas na spotkanie rewanżowe do siebie na swoje macierzyste pole.

 

Serdecznie pozdrawiamy i trzymamy kciuki

Zarząd Stowarzyszenia Przytok Golf Resort