w kategorii Ogólne

Już po raz dwudziesty drugi Lubuska Izba Budownictwa w Zielonej Górze przeprowadziła konkurs nagradzany tytułem Lubuskiego Mistera Budowy. Uroczysta Gala Budownictwa, podczas której zostali uhonorowani laureaci tegorocznej edycji konkursu, odbyła się 23 września 2016 r. w Palmiarni w Zielonej Górze.

Lubuski Mister Budowy to prestiżowy przegląd osiągnięć lokalnego budownictwa.

Kandydaci do tytułu to obiekty z zakresu budownictwa mieszkaniowego wielorodzinnego, użyteczności publicznej, budownictwa małokubaturowego, przemysłowego, zabytkowego oraz związane z adaptacjami i remontami. charakteryzują się nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi, wysoką jakością wykonawstwa robót, dobrą organizacją procesu budowlanego, zapewnieniem bezpieczeństwa pracy oraz ochrony środowiska. Obiekty zgłaszane są przez inwestorów, wykonawców i projektantów.

W tym roku wyróżnienie otrzymało pole golfowe w Przytoku.

Nagrodę odebrał Andrzej Sztuder jeden z inwestorów.

Jest to dla mnie niezwykłe wyróżnienie i zaszczyt, że pole golfowe w Przytoku zostało w konkursie zauważone i co więcej, wyjeżdżamy stąd z nagrodą. Ta inwestycja jest od samego początku międzynarodowa – tak jak globalnym sportem jest golf. Ale to polski pomysł, lokalny projekt i ludzie stąd, którzy sprawili, że na polu można dziś grać a ja stojąc przed państwem mam w ręku dowód, że zostaliśmy dostrzeżeni i docenieni. – skomentował Andrzej Sztuder. Mam nadzieję, że  Zielonogórzanie rodzinnie będą chcieli spędzać czas i niebawem zaczną grać w golfa. Zapraszam serdecznie.