w kategorii Ogólne, Promocje

Szanowni Golfiści oraz początkujący gracze,

Przytok Golf & Resort przyłącza się do ogólnopolskiej akcji organizowanej  przez Polską Organizację Turystyczną „Polska Zobacz Więcej”

Co to oznacza dla pasjonatów golfa?

Otóż 23 września 2016 od godziny 17:00 do 25 września 2016 do 23:59 koszyk piłek na Driving Range na polu Przytok będzie kosztował tylko 6 zł dla dorosłego.

Do tego specjalnie na czas trwania akcji obniżamy cenę na grupowy kurs na Zieloną Kartę o 25% czyli do 375 zł.

Taki weekend nie zdarza się codziennie.

Kurs golfa dla początkujących to najlepszy sposób, by rozpocząć przygodę z golfem. Zajęcia grupowe pozwolą Wam dowiedzieć się, jak się ustawić, trzymać kij, czy wykonać prawidłowy golfowy zamach. Trener zapozna Was także z informacjami dotyczącymi regulaminu, etykiety oraz budowy pola golfowego.

Na naszym polu lekcji golfa udziela profesjonalny trener. Podczas treningów w kameralnych grupach wprowadzi Was w arkana gry oraz zwróci uwagę na to, co wymaga udoskonalenia. Mimo że nauka gry w golfa wymaga zaangażowania i koncentracji, pokaże Wam także, jak czerpać z niego radość i dobrze się bawić!

Kurs golfa dla początkujących kończy się egzaminem na Zieloną Kartę.To rodzaj golfowego prawa jazdy, uprawniającego do gry na większości pól na świecie.

Kurs obejmuje 5 spotkań × 90 min. Grupy min. 6 osób.

Nie musisz mieć własnego sprzętu – zapewnimy ci piłki oraz kije. Chęć do nauki oraz wygodne buty – to wszystko, czego potrzebujesz, by zacząć grać!

Drugi kurs start w piątek 24 września o godzinie 09:00

Warto nie przegapić!

tel: 570 021 530 lub info@przytokgolfresort.pl