Historia

Przytok Golf & Resort jest urzeczywistnieniem śmiałej wizji dwóch zielonogórzan, Jacka Kozłowskiego i Andrzeja Sztudera. To dzięki nim, i ich marzeniu, które pojawiło się w 2013 roku, powstało jedno z najbardziej interesujących pól golfowych w Polsce.

Cały kompleks, zlokalizowany zaledwie 12 km od centrum Zielonej Góry, został zaprojektowany przez architekta Hansa Georga Erhardta i zajmuje powierzchnię 30 ha. Polodowcowy malowniczy teren sprawia wrażenie naturalnie przystosowanego do budowy pola golfowego, a walory ukształtowania terenu chwalił nawet sam Erhardt, podkreślając, że ma do czynienia z terenem wprost stworzonym dla golfa. Gracze z pewnością docenią urok całego resortu, a liczne zmiany wysokości na polu sprawią, że każdy green będzie dla nich nie lada wyzwaniem.

Przytok Golf & Resort to nie tylko 9-dołkowe pole, lecz także jedna z najciekawszych golfowych stref treningowych w Polsce: nietuzinkowy driving range oraz 3-dołkowa akademia golfa.

Driving Range, zajmujący powierzchnię 4 ha, usytuowany jest na wzniesieniach. Dzięki 7 target greenom, pomiędzy którymi znajdują się bunkry, oraz tee boxy usytuowane na 3 poziomach stwarza golfistom niepowtarzalną możliwość gry z różnych wysokości.

Czerwiec 2014

Sierpień 2014

Grudzień 2014

Lipiec 2015

Grudzień 2016

Plany

Oprócz 9-dołkowego pola w Przytok Golf & Resort powstaną małe winnice oraz osiedle. Inwestorzy planują wybudowanie 11 budynków, w każdym po cztery apartamenty, oraz cztery bungalowy hotelowe.

Misja

W Przytok Golf & Resort wierzymy, że golf jest sportem dla każdego. Chcemy nie tylko uczyć golfa, lecz także wspierać i inspirować już grających golfistów. Golfowego bakcyla chcemy zaszczepić szczególnie u dzieci. Planujemy otwarcie szkółki golfowej dla najmłodszych graczy i powołanie klubowej drużyny juniorów.

Wierzymy, że uda nam się także zostać animatorem lokalnej społeczności, budować świadomość golfową mieszkańców regionu, a także być partnerem wielu ciekawych i ważnych dla zielonogórzan spotkań.

Naszym celem jest, by Przytok Golf & Resort stał się miejscem, do którego będziecie z przyjemnością wracać.

Domek klubowy

Domek Klubowy Golf Przytok & Resort to budynek o powierzchni 850 m², który w nowatorski sposób połączy ciepło naturalnego drewna z ascetycznością tafli z hartowanego szkła. Oddanie Domku Klubowego planowane jest na 2019 rok.

Obecnie do dyspozycji wszystkich golfistów i ich gości jest mniejszy Domek Klubowy, usytuowany zaraz obok Driving Range’u. Mieści się tu recepcja, mała restauracja oraz sklep golfowy, w którym można zakupić rzeczy najpotrzebniejsze do treningu i gry (m.in.: kije, piłeczki, teesy).

Z mniejszego Domku Klubowego można wyjść na dwa tarasy widokowe, z których rozpościera się przepiękny widok na pole i Driving Range. To również doskonałe miejsce, by odpocząć po treningu albo rundzie golfa oraz porozmawiać przy kawie lub szklaneczce orzeźwiającego napoju.

Odwiedź nas – zapraszamy!