w kategorii Klub golfowy, Ogólne, Promocje
Katarzyna Selwent, klubowiczka Przytok Golf Club znów staje do walki, na XXI Polonia Cup by Warimpex na polu Amber Baltic Golf Club
Jak na turniej I kategorii rankingowej przystało, zmagania będą trwały 3 dni.

Warto przy tej okazji nadmienić, iż po trzydniowej rywalizacji na polu Modry Las GC tytuł Mistrzyni Polski wywalczyła Katarzyna Selwent (Przytok GC) z łącznym wynikiem 224. 

Turniej rozgrywany w dniach 5-7 sierpnia na polu Modry Las GC zgromadził 41 zawodniczek, w tym dwie golfistki z Włoch. Podczas pierwszej rundy panie musiały zmierzyć się z deszczowymi warunkami, ale z każdym kolejnym dniem następowała poprawa i finał mistrzostw odbył się przy pełnym słońcu.

23-letnia Katarzyna Selwent (Przytok GC) utrzymała pozycję do samego końca. Zachowując spokój i pełne skupienie zdystansowała rywalki, co pozwoliło jej zdobyć tytuł mistrzyni Polski 2016.

Dla reprezentantki Przytok GC jest to pierwszy tytuł mistrzowski w MP Kobiet, a także pierwszy tytuł zdobyty przez Polkę od 2012 r. „Jestem bardzo zadowolona, szczególnie, że jest to moje pierwsze zwycięstwo w MP Kobiet. Bardzo się starałam i chciałam uplasować się jak najwyżej, ale nie spodziewałam się wygranej. Dziewczyny grały naprawdę bardzo dobrze i były wymagającymi rywalkami. Widać, że z każdym rokiem poziom kobiecego golfa w naszym kraju jest co raz wyższy”. Podczas ceremonii Selwent podziękowała wszystkim zawodniczkom za wytrwałość, zwracając uwagę na trudne warunki podczas pierwszego dnia, a także zespołowi z Modrego Lasu, w tym za nieocenioną pracę green keeperom.

A już w najbliższą  sobotę 13 sierpnia o godzinie 9.00 rano zapraszamy wszystkich do oglądania  Dzień Dobry TVN, gdzie Kasia Selwent będzie uczyła Bartosza Jędrzejaka z TVN jak grać w golfa.