w kategorii Klub golfowy, Ogólne

Niespełna dwanaście kilometrów od centrum Zielonej Góry otwarte zostało pole golfowe Przytok Golf & Resort.

To kolejne pole golfowe w południowo-zachodniej Polsce, jednak pierwsze tak blisko Zielonej Góry i posiadające jedną z najpiękniejszych w Europie strzelnic golfowych. Podstawowym zadaniem pola i klubu golfowego Przytok jest organizacja życia golfowego na Ziemi Lubuskiej.

 „Nie obawiamy się, że pole będzie puste. Już teraz w Polsce mamy około 25 000 tysięcy czynnych golfistów, którzy bardzo często szukając możliwości gry na nowym polu i są skłonni przejechać kilkaset kilometrów” – mówi Ewa Wołowiec, manager klubu.

Pole Przytok Golf & Resort wspaniale wpisuje się w nurt „slow life”, gdzie człowiek docenia życie i dostrzega jego małe uroki. Pole nadal się rozwija, docelowo niektóre dołki będą przebiegały pośród winnic; właściciele planują także budowę apartamentowców przy polu.

„Oczywiście nie samymi golfistami żyje pole – mówi Ewa Wołowiec.

Jesteśmy też zorientowani na usługi B2B. Koniunktura biznesowa się poprawia, a to oznacza, że firmy szukają niebanalnych sposobów na integrację zespołów pracowniczych lub zacieśnienia kontaktów z partnerami biznesowymi. Golf jako gra, oraz cała jego otoczka jest wręcz stworzony do takich celów.

Organizujemy spotkania integracyjne połączone z akademiami golfa, czyli dla wielu pierwszym, lecz najczęściej nie ostatnim krokiem w golfie; mamy w ofercie kursy golfa dla grup firmowych – szereg spotkań na pozaprofesjonalnym gruncie niezwykle wzmacnia zespół i pobudza ducha zdrowej rywalizacji; organizujemy także spotkania i konferencje biznesowe korzystając z naszego znakomitego położenia – na tyle daleko od centrum miasta aby nie rozpraszać uczestników imprezy i na tyle blisko, aby w przypadku pilnej potrzeby móc się do tego miasta szybko przemieścić. Piękny widok na pole golfowe koi także nerwy i sprzyja merytorycznym rozmowom – dodaje Ewa Wołowiec.

Przytok Golf & Resort wpisuje się także w nurt CSR – Społecznej Odpowiedzialności Biznesu szanując środowisko i wspierając lokalną społeczność. Już podczas tych wakacji pole organizuje golfowe półkolonie pozwalające w pasjonujący sposób zorganizować czas dzieciom i młodzieży, które na czas wakacji pozostały w Zielonej Górze.

„To zupełnie naturalne. Dobry klub golfowy zawsze stara się być blisko społeczności, z której wyrasta” – mówi manager klubu – „to działa w dwie strony. Inwestujemy w młodzież licząc na to, że natrafimy na naturalny talent. A młodzież poprzez sport uczy się wytrwałości, odpowiedzialności i zdrowej rywalizacji. 

 

Pole czynne jest codziennie od 8:00 do 20:00, można wypożyczyć sprzęt, umówić się na lekcję. Wszelkie informacje dostępne są na stronie internetowej i w recepcji klubu:570 021 530

www.przytokgolfresort.pl