w kategorii Ogólne

Wczoraj, przy okazji Ogólnopolskiego Dnia Golfa 2016, pole golfowe Przytok Golf & Resort odwiedziło ponad 200 osób. Część odwiedzających była już u nas drugi raz, by móc porównać, jakie postępy dokonały się u nas w ciągu ostatniego roku.

Pogoda dopisała, dodatkowo podnosząc atrakcyjność naszego pięknego obiektu. Goście bardzo często deklarowali chęć kolejnych lekcji lub kursów golfa jeszcze w tym sezonie. Część gości z dużym zainteresowaniem oglądało pole wyrażając wprost chęć zagrania rundy, jednak wszyscy zdają sobie sprawę, że pole jest jeszcze w fazie dojrzewania i na prawdziwą dziewięciodołkową rundę przyjdzie jeszcze trochę poczekać.

Furorę natomiast robił unikalny na skalę europejską Driving Range z 7 target greenami i 3 poziomami, na których przygotowane są stanowiska dla graczy. Między poszczególnymi poziomami jest ok 20 m różnicy wysokości, z każdego ze stanowisk rozpościera się malowniczy widok na całość obiektu. Taka konstrukcja zmusza gracza do sensownego adresowania piłek zamiast wybijania piłek bez celu i planu treningowego.

Mamy nadzieję, że misja pola Przytok Golf & Resort właśnie weszła w fazę realizacji i wierzymy, że wielu z naszych wczorajszych gości zostanie naszymi stałymi golfistami.

A my zapraszamy na pole!