Jak zacząć grać?

Chcielibyście przekonać się, czy golf to sport dla Was? Przytok Golf Resort jest najlepszym miejscem, by to sprawdzić i rozpocząć golfową przygodę! Znajdziesz tu profesjonalne kursy dla całkiem początkujących graczy:

  • lekcje indywidualne
  • kursy grupowe
  • kursy dla dzieci i juniorów

Od czego zacząć? Po prostu – zadzwoń lub przyjedź do nas! Pomożemy Ci wybrać kurs najlepiej dostosowany do Twoich oczekiwań i potrzeb.

Pozytywne nastawienie, wygodne buty i strój – naprawdę tylko tyle wystarczy, by zacząć grać.

Trenerzy

Kursy golfa

Kurs golfa<br />
dla kobiet
Kurs golfa
dla kobiet

Kompleksowy trening, porady wykwalifikowanego trenera oraz wspaniała atmosfera i nowe golfowe towarzystwo – zapraszamy na treningi golfowe tylko dla kobiet.

Kurs golfa<br />
dla dzieci
Kurs golfa
dla dzieci

Wiemy, że dzieci najszybciej uczą się, bawiąc. Dlatego też przygotowaliśmy dla nich specjalny program treningowy, który łączy treningi golfowe z zabawą.

Kurs golfa dla początkujących
Kurs golfa dla początkujących

Jak się ustawić, trzymać kij, czy wykonać słynny golfowy zamach? Kurs golfa dla początkujących graczy to najlepszy sposób, by rozpocząć przygodę z golfem.

Cennik

Pozostałe kursy
ZACZNIJ GRAĆ W GOLFA – KURS DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Oferta dla tych, którzy chcą uzyskać Zieloną Kartę (“golfowe prawo jazdy”). Kurs składa się z 5 spotkań, w trakcie których uczysz się wszystkich aspektów gry w golfa. Zajęcia prowadzone są w grupach min. 6 osobowych  Kurs kończy się egzaminem na Zieloną Kartę.
299 zł  + 100 zł za wydanie ZK
KURS INDYWIDUALNY NA ZIELONĄ KARTĘ
10 lekcji w dowolnie wybranych terminach zakończone egzaminem na Zieloną Kartę. Oferta zawiera wypożyczenie kijów i piłek golfowych w trakcie zajęć z trenerem.
1200 zł  + 600 zł kolejna osoba
LEKCJA INDYWIDUALNA
Zajęcia trwają 50 minut. W cenę lekcji wliczone są kije oraz piłki do gry.
130 zł/160 zł

 

 

 

Regulamin

Chcielibyśmy udzielić Ci kilku pomocnych wskazówek oraz informacji zanim przyjdziesz do Przytok Golf Resort na lekcję golfa

  1. Rezerwacja lekcji z instruktorem dokonywać można bezpośrednio w recepcji klubu jak i telefonicznie lub przez e-mail: info@przytokgolfresort.pl
  2. Bądź zawsze przynajmniej 15 min przed czasem.
  3. Udaj się do recepcji, aby potwierdzić swoją obecność i uzupełnić swoją kartę lekcji.
  4. Pamiętaj opłacie za lekcje, która powinna być wykonana zawsze przed lekcją.
  5. Jeżeli nie ma trenera w recepcji udaj się na Driving Range, gdzie będzie na Ciebie czekał, wraz z przygotowanymi piłkami i kijami.
  6. Po zajęciach przyjdź do recepcji by umówić się na kolejną lekcję.
  7. Szkoła golfa w Przytok Golf Resort stawia sobie za cel profesjonalne świadczenie usług. Jeżeli z jakiegokolwiek powodu jesteśmy zmuszeni do odwołania lub zmiany zajęć z terminie krótszym niż 48 godzin, kolejna lekcja będzie bezpłatna. Z tego względu klienci wyrażają zgodę na: opłacenie wszystkich lekcji w chwili rezerwacji oraz poniesienie pełnych kosztów lekcji w przypadku jej odwołania przez klienta w terminie krótszym niż na 48 godzin przez jej rozpoczęciem.